Konya’da İngilizce Kursu

English Studio’ da genel İngilizce dersleri kariyeriniz ve mesleğiniz için, bir sınava ya da bir üniversiteye girebilmeniz ya da sadece kolaylıkla ve sağlam bir özgüvenle seyahat edebilme özgürlüğünüz için özenle hazırlanmıştır. 

Genel İngilizce derslerimiz 13-18 yaş gençler ve 18 yaş üstü yetişkinler için sunulan bir programdır. İçerik ve seviye olarak Avrupa Dil Portfolyosunda tarif edilen 6 beceri seviyesi baz alınmaktadır. 

Ders içeriğimiz English Studio’ ya özel hazırlanmış ortak müfredata göre düzenlenmektedir. Derslerde geleneksel ders kitapları yerine her gruba göre özel hazırlanmış özgün materyaller kullanılmaktadır.

 Bunlar Pdf çıktıları, resim kartları, ses ve görüntü materyalleri, kuklalar ve mobil uygulamalardan oluşmaktadır. English Studio’ da eğitim veren Öğretmenler kurumun benimsediği öğretim yöntemlerini kendi öğretmenlik becerileriyle sentezler ve öğrencilerin amaçlarına ulaşmaları için azami çabayı gösterirler. Eğitimler geleneksel gramer eğitiminden uzak konuşma ve pratik kullanım odaklı süreç kontrollü bir yolla verilir.

 İşten ya da okuldan yorgun gelen öğrencilerimiz derslerde dış dünyayı unutarak eğitici ve eğlendirici aktivitelerle hem kendilerini geliştirir hem de ekip ruhuyla yeni sosyal çevrede motivasyonlarını yükseltirler. Genel İngilizce kurları A1-A2(temel), B1-B2(akıcı) ve C1-C2(akademik) seviyelerinden oluşmaktadır.

 Öğrencilerimiz her kur bitiminde yazma okuma dinleme ve konuşma becerilerini ölçen kur sonu bitirme sınavına tabi tutulur ve geçebilmek için en az 70 puan almak için çaba harcarlar. Kur sınavında başarılı olamayan öğrenciler o kuru tekrar ederek amaçlarına gerçek manada ulaşabilmek için bir adım daha atmış olurlar.
Eğlenmek öğrenmenin ön şartı olarak kabul edildiği kurumumuzda, her öğrenci hem eğlenip hem öğrenmenin keyfini çıkarır. Genel İngilizce kursunu bir zorunluluktan ziyade eğlenceli bir aktiviteye dönüştürme ayrıcalığını yakalar.

Bizimle İlgili Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir