ALCPT

 
American Language Course Placement Test şeklinde adlandırılan ALCPT sınavı Türkiye’de askeri eğitim alan personelin satıcı pozisyonlar için girmesi gereken bir sınavdır.
 
Askeri personel hariç diğer hiçbir kurum tarafından kabul veya talep edilmezken, askeri personel için ise bu sınavda başarılı olmak temel şarttır.
 
Toplam 100 soru üzerinden dinleme ve okuma becerileri ile planlanan bu sınav b2 düzeyini ve askeri dil eğitimini bitirmiş askeri personel tarafından talep edilmektedir.
 
English Studio da ALCPT eğitimleri kişinin ihtiyacına yönelik planlama ile özel ders şeklinde yapılmaktadır.
 
Eğitim içeriğinde benzer materyaller ve daha önce paylaşılan sınavlar kullanılarak öğrenciler doğrudan sınavda karşılaşacakları sorularla desteklenmektedir. Kısa sürede eksik noktalarını gidererek ve öğrenci ihtiyacına özel derslerle planlama yaparak, askeri personelimizin bu sınavları geçmesine yardımcı oluyoruz. Bize ulaşın!
Bizimle İlgili Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz

Yorum (2)

  1. zoritoler imol
    17 Haziran 2022

    Heya i’m for the first time here. I came across this board and I find It really useful & it helped me out much. I hope to give something back and aid others like you helped me.

  2. AHMET YILMAZ
    13 Temmuz 2022

    merhabalar bende askeri personelim hava kuvvetlerinde subayım bu sınava girmem gerekiyor. 2 ayım var bana yardımcı olur musunuz ? numaram 05303892734 ulaşırsanız sevinirim

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir