Okul Öncesi İngilizce Eğitimi

English Studio’da okul öncesi 3-6 yaş İngilizce eğitimi, çocukların dilsel becerilerini geliştirecek, İngilizce’ye ilgi duymalarını ve eğlenmelerini sağlayacak şekilde planlanır. 

Henüz tamamen kendisine yabancı olan bir dünyaya, kendi yaşıtlarından oluşan en fazla 6 kişilik sınıflarda giren çocuklar için okul öncesi gözlem, algılama, analitik düşünme becerilerini English Studio’nun eğlenceli dil eğitim yöntemleriyle birleştirerek, küçük yaşta dil öğrenme heyecanı ile çocuklarımızı geleceğe hazırlıyoruz. 

Çok tekrarlı eğitim yöntemimiz ve eğlenceli aktivitelerimizle eğitim veriyor, İngilizce’yi sevdiriyor ve çocuğun dil merkezli bir sosyalleşme alanı oluşturmasını sağlıyoruz. Okul öncesi deneyimi olan İngilizce eğitmenlerimiz ile hem çocukları okula hazırlıyor hem de dil edinim sürecini başlatmış oluyoruz.

 Kendi yöntemlerimize göre uyarladığımız çocuklar için okul öncesi 3-6 yaş İngilizce eğitimi müfredatımız ve materyallerimiz ile dil öğrenme sürecini tetikliyor, temel dil becerilerinin İngilizce’de karşılık bulmasını ve böylelikle hem anadili hem de ikinci dili algılama sürecinin kolaylaşmasını sağlıyoruz.

Bizimle İlgili Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir