Kurumlar için İngilizce, English Stüdyonun çalışanlarınıza özel hazırladığı eğitim programlarıyla şirketinizi globalde başarıya taşıyın.

İhracat ve ithalatta en çok ihtiyaç duyulan faktör ingilizce. Satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetiminde şirket ve çalışanların en üst seviyede başarı sağlamasını istemez misiniz ?

Şirketinize ve sektörünüze özel ingilizce eğitim programları hazırlıyoruz.

Şimdi ekip ruhuyla hareket etmenin tam zamanı. Çalışanlarınızla birlikte ingilizce öğrenmek artık çok daha kolay.

Eğitim için biz size geliyoruz. Firmanızda ve size özel saatlerde çalışanlarınıza  ingilizce eğitimi veriyoruz. Mesai öncesi, sonrası veya öğle arası boş kalan zamanlarınızı değerlendirin.

Şimdi bizimle iletişime Geçin! Ortak hedeflerimizi belirleyelim, birlikte iyi bir ekip olalım, ingilizceyi öğrenip başarıya ulaşalım.

English Studio dil okulu olarak iş dünyasına yönelik geniş dil öğrenme imkanları sunuyoruz Sadece çalışanlar adına iş Kurumlar için İngilizce kursu vermekle kalmayıp, ayrıca firmalar için personellerine gerek grup dersleri gerekse birebir danışmanlık imkânı sunmaktayız. Çalışanlarınız sizin marka yüzünüzdür ve uluslararası müşterilerle doğru ifadelerle telefon görüşmesi yapabilen, e-mail atabilen personeller profesyonel iş iletişimi için yetişmiş değerlerdir. Küreselleşen dünyada çağa ve rakiplerine ayak uydurmak isteyen firmanıza özel yerinde ya da kurs merkezimizde İngilizce kursu imkânı sunmaktayız. Bir firma, personeline yabancı dil kursu aldırmak istediğinde önce o firmaya özel sektörel ihtiyaç analizi yapılır ve firmaya özel müfredat geliştirilir. İş İngilizcesi, genel konulara değil, iş hayatı ile ilgili konulara odaklanır. İş İngilizcesi eğitiminde sunulan içerik, (kelimeler, ifade biçimleri, sektöre veya mesleğe özel terimler) profesyonel hayatta kullanılan bilgilerden türetilir. Bu yüzden sadece ihtiyacınıza yönelik çalışıp kısa sürede maksimum verim hedefliyoruz.

Bizimle İlgili Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir