Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

English Studio’da çocuk 7-12 yaş için İngilizce eğitimi, ilkokul 2.3.4. sınıf öğrencileri ve 5.6.7. sınıf ortaöğretim öğrencileri yaşlarına göre ve temel, orta ve ileri düzey dil becerilerine göre yerleştirilir. 

Böylelikle, benzer dil becerilerine sahip çocukların kendi yaşıtları ile maksimum 12 kişilik gruplarda, dilbilgisinden uzak, dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik eğitimimiz ile çocuklarımız İngilizce öğrenmenin tadını çıkarıyorlar. 

Farkında olmadan gelişen becerileri ile gelecek için en büyük yatırımı yapıyorlar.

 Çocuklarımızın gelişimini yakından takip eden eğitmenlerimiz, yaş ve seviyeye göre planlanan müfredatımız ve bu müfredata göre planlanan ders materyallerimiz, dönem içinde yaptığımız teknik gezilerimiz, doğa yürüyüşlerimiz, müze ziyaretlerimiz ve pikniklerimizle, çocuklarımız dilin bir ders olmadığı, ömür boyu süren ve sürdürülmesi gereken bir beceri olduğu bilgisiyle büyüyor ve çocuk 7-12 yaş ingilizce eğitimi ile İngilizce konuşmayı gerçekten seviyorlar.

Bizimle İlgili Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz

Yorum 1

  1. Ethem
    3 Ağustos 2021

    8 yaşındaki oğlumu gönderiyorum. Gayet memnunum . Beklentimin üzerinde verim aldık. Konyada dil eğitimi konusunda en iyisi diyebilirim. Ayrıca güvenlik konusunda da çok titizler. Çocuğumu gönderdiğimde gözüm arkada kalmıyor. Teşekkürler englishstudio

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir