Almanca Konuşma Eğitimi

English Studio’ da Genel Almanca Konuşma eğitmi temek olarak Alman dilini günlük hayatta ihtiyaç duyulacak yapıları akıcı bir şekilde kullanmaya yönelik olarak verilmektedir. Yaklaşık 120 milyon kişinin konuştuğu Almanca, Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlı olup dünyada en yaygın kullanılan dillerden biridir. Avrupa Birliğinin en yaygın konuşulan resmi dillerinden biri olma özelliğine de sahiptir.

Ülkemiz 70’li yıllardan buyana Almanya’ya oldukça fazla göç vermiştir. Almanya’ya göç eden aileler şuan 3. Ve 4. Kuşağı temsil etmektedirler. Son zamanlarda ihracatın da artmasıyla birlikte sanayi alanında iki ülke arasındaki ilişkiler oldukça gelişmiştir. Bu bağlamda kişilerin Almancaya olan eğilimleri de doğru orantılı olarak artmaktadır.

Kursumuzda Almanca eğitimi Almanya’da doğmuş büyümüş profesyonel ve tecrübeli eğitmenler tarafından verilmektedir. Bir dili bilmek demek o dilin gramer kurallarını ezberlemekten ziyade o dili aktif olarak konuşmak anlamına gelmektedir.

English Studio olarak ana prensibimiz konuşmadığımız bir dile hakim olamayacağımız anlayışımızdan hareketle konuşmaya odaklanarak 4 beceriyi birlikte geliştirmektir.

Almanca dil eğitimi Avrupa ortak dil portfolyosu dahilinde 6 seviyeden oluşmaktadır. Her seviye için sınıf mevcuduna bağlı olarak 40 ila 60 ders saati arasında eğitim verilmektedir.

Kursumuzda yüz yüze eğitim alabileceğiniz gibi online Almanca dersi imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca Almanca Aile Birleşimi’ne göz atabilrsiniz.

Şimdi siz de ücretsiz bir şekilde Almanca seviyenizi tespit edip daha detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız aynı gün içinde sizinle iletişime geçeceklerdir.

Bizimle İlgili Görüşlerinizi Yorumlarda Belirtebilirsiniz

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir