LGS EĞİTİMİ

LGS EĞİTİMİ

LGS EĞİTİMİ

KONYA'nın en profesyonel LGS eğitimi başlıyor!

 

Profesyonel Kadro: Alanında uzman öğretmenlerimiz eğitim sürecini baştan sona takip ediyor, her öğrencimize koçluk sistemi içinde yardımcı oluyor. Öğrencilerimizin konuları ve eksiklerini en kısa sürede tamamlayıp, rehberlik eğitimleri, soru çözüm seansları ile süreci en güzel şekilde takip edip öğrencilerimizin başarılarına katkı sağlıyorlar. 

 

Öğrenci Takip Sistemi: English Studio ÖTS (Öğrenci Takip Sistemi) ile her bir öğrencimiz kendi özellikleri, eğilimleri, başarıları, eksikliklerine göre değerlendirilir. Sadece eğitim başında değil, süreç boyunca anlık telefon aramaları, zamansız ev ziyaretleri ve kontrollü ebeveyn dikkati ile öğrencilerimiz süreç boyunca takip ediyoruz ve başarılarını arttırıyoruz. 
 
 
Denemeler: English Studio'da eğitim başlangıcından itibaren haftalık, aylık, tatil ve sömestr dönemlerinde ve sınava yaklaşan tarihlerde ardışık yapılan deneme sınavları yapılmaktadır. Her sınavdan sonra, tüm deneme soruları İstasyon Soru Çözüm Seansları ile sınavdan hemen sonra çözülür. Her öğrenci eksiği veya dikkatsizliği ile ilgili bilgilendirilir. Bir diğer denemeden önce eksik konuları tamamlayarak eğitim süreci boyunca öğrenci eğitimine katma değer katılır. 
 
 
Kaliteli Yayınlar: LGS eğitiminde bilinen birçok farklı kaynak taranarak hazırlanan Kaynak Kitaplarımız ilave ek kaynaklar ile bireysel sorularla desteklenerek, eğitim süreci boyunca öğrencilerin her türlü soru tipine alışmaları ve çok sayıda soru çözerek sınava hazırlanmaları sağlanır. 
 
 
Sömestr ve Ara Tatil Özel Programları: Denemeler ve kamplar ile öğrencilerimiz sınav stresinden uzaklaştırılır ve bu dönemde yapılan yoğun eğitim, konu tekrarı ve denemelerle tatil süreçlerinin en üst düzeyde verimlilik ile geçirilmesi sağlanır. 
 
 
Her Öğrenciye Özel Eğitim Koçu: English Studio LGS kadrosundaki her öğretmen, belli sayıda öğrenciden sorumlu olarak, grup içerisindeki her öğrenci için mentor eğitimleri yapar. Bireysel olarak ilgilendiği her öğrenci için özel takip planları, ödevlendirmeler, testler, eksikliker, konu tekrarları planlar. Öğrenci eğilimlerine özel yaklaşımla, bireysel çalışma saat programı, eksik konu, deneme test analizi yapar, bireysel ilgilenme ile öğrencimizin kısa sürede başarısını arttırmasını ve motivasyon kazanmasını sağlar. 
 
 
10 Kişilik Hijyenik Sınıflar: English Studio LGS eğitim sınıfları maksimum 10 kişiliktir. Kurum girişinde maske ve dezenfektan bulunur. Öğrencilerimiz ateşi ölçülerek kuruma alınır. Sınıflarda sosyal mesafe düzeninde yerleştirilirler. Her ders arası öğrencilerin temas halinde olduğu alanlar dezenfektan ile temizlenir. Tuvaletler ve lavabolar her ders arası temizlenir. 
 
 
DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

Lütfen Tüm alanları Doldurunuz.